Скасувати підвищення газових тарифів проситимуть в уряду депутати Кам’янця-Подільського

Економіка

Депутати Кам’янець-Подільської міської ради підготували проєкт звернення до Кабінету Міністрів та Національної комісії, яка здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП). Проситимуть скасувати підвищення тарифу на розподіл газу.

Про це інформує Кам’янець-Подільська міська рада на сторінці у Фейсбук.

Як раніше повідомляв «ХМ-ІНСАЙД», згідно із урядовою постановою від 30 грудня 2020 року №2794 тариф на розподіл природнього газу для АТ «Хмельницькгаз» з 1 січня 2021 року становить 1,992 грн з ПДВ за кубічний метр. До 31 грудня цей тариф становив 1,104 грн з урахуванням ПДВ. Відтак, вартість транспортування газу для побутових споживачів зросла майже на 81%.

«Ми, депутати Кам’янець-Подільської міської ради, вважаємо, що підвищення тарифів на розподіл газу є недопустимим, оскільки призведе до негативних фінансових та соціальних наслідків для Кам’янець-Подільської міської територіальної громади, особливо в умовах сьогоднішньої пандемії COVID-19», – йдеться у зверненні міських обранців.

Депутати просять скасувати вказану постанову Кабміну та не затверджувати нових підвищених тарифів до завершення карантинних обмежень і опалювального періоду в Україні.  

«Вважаємо, що таке рішення дозволить зняти соціальну напругу та хоча б мінімально зменшить фінансове навантаження на населення», – додали кам’янецькі депутати.

Наразі звернення до Кабміну і НКРЕКП не ухвалене та пропонується до розгляду на черговому засідання сесії Кам’янець-Подільської міськради.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм