Стометровий стяг розгорнули в Хмельницькому до Дня Соборності
Сьогодні, 22 січня, в центрі Хмельницького провели патріотичний флешмоб, присвячений Дню Соборності України. Дійство об’єднало багатьох хмельничан і гостей міста, тож вулиці майоріли синьо-жовтими прапорами.
Розпочався захід забігом двох груп із протилежних куточків міста – дендропарку “Поділля” та парку культури і відпочинку імені М Чекмана. Бігуни, як інформують в міськраді, зустрілись у центрі, символізуючи єдність заходу та сходу країни. Далі хвилиною мовчання присутні вшанували тих, хто віддав власне життя за українську державу.
Перед кінотеатром імені Т. Шевченка учасники акції створили контур карти України. Всередині розмістили назви українських міст.
Крім того, на центральній вулиці Проскурівська розгорнули стометровий синьо-жовтий стяг.
Після завершення флешмобу державні прапори від хмельницьких шкіл передали волонтерам, а ті доправлять їх до навчальних закладів в прифронтових містах.
Нагадаємо, сьогодні в Хмельницькому відбудеться благодійна екскурсія містом.
(Фото Хмельницької міської ради)
Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook










Із 1 січня 2026 року в Україні зростає прожитковий мінімум. Він становитиме 3328 гривень для […]
Ментальний стан дітей залишається однією з найуразливіших сфер у час повномасштабної війни. За рік рівень […]
Військовослужбовці, які перебувають або перебували в полоні, мають право на низку грошових виплат. Поки військові […]