Студент з Кам’янеччини зберігав в гуртожитку наркотики на 4 млн грн

Кримінал

21-річного студента запідозрили у наркоторгівлі. Тож правоохоронці провели обшук в гуртожитку, де мешкав молодик. Там і відшукали “товар” – наркотики орієнтовною вартістю 4 000 000 гривень.

У прокуратурі Хмельниччини пояснили, що хлопця запідозрили у розповсюдженні заборонених речовин методом «закладок» у місцевому парку в Кам’янці-Подільському.

Поліцейські провели обшук в кімнаті гуртожитку, де мешкає фігурант.

“Під час обшуку правоохоронці виявили пакунки з шістьма видами небезпечних наркотиків: близько 3 кг психотропної речовини «Альфа-PVP», 900 гр канабісу, 5 пакетів смоли канабісу, психотропи «2С-В» та «ЛСД», а також 15 згортків наркотичного засобу «Субутекс». Вартість вилученого – орієнтовно 4 000 000 грн”, – додали у прокуратурі.

Наразі повідомлено про підозру 21-річному жителю Кам’янеччини за фактом незаконного зберігання з метою збуту наркотичних засобів та психотропних речовин (ч. 2 ст. 307 КК України). Санкція статті передбачає до 10 років ув’язнення з конфіскацією майна.

Молодику обрано запобіжний захід – тримання під вартою з можливістю внесення застави.

ТЕМИ: КРИМІНАЛ

Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook