Тенісні корти та сучасні майданчики облаштовують у спорткомплексі ХАЕС
На території спортивного комплексу Хмельницької атомної електростанції триває реконструкція. Невдовзі атомники та жителі міста Нетішин отримають сучасні баскетбольний майданчик, тренувальний майданчик “Хард”, футбольне поле та тенісні корти.
Про це повідомили в пресслужбі ХАЕС.
Зазначається, що проєкт оновлення готують спеціалісти конструкторсько-технологічного відділу. Працівники енергоремонтного підрозділу, відділу соціальних об’єктів вже розпочали підготовчі роботи, після цього будуть облаштовані майданчики із гумовим та штучним покриттям.
Фінансування здійснює профспілкова організація компанії “Енергоатом” за зверненням керівника профспілки Хмельницької АЕС Михайла Гука.
“Просимо нетішинців уникати майданчиків, де проводяться роботи із реконструції, та особливо пильно стежити за пересуванням дітей на території спортивного комплексу для попередження їх травмування”, – наголошують в пресслужбі ХАЕС.
Нагадаємо, на Хмельницькій АЕС започаткували будівництво двох енергоблоків.
(Фото зі сторінки у Facebook ХАЕС)
Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook







Із 1 січня 2026 року в Україні зростає прожитковий мінімум. Він становитиме 3328 гривень для […]
Ментальний стан дітей залишається однією з найуразливіших сфер у час повномасштабної війни. За рік рівень […]
Військовослужбовці, які перебувають або перебували в полоні, мають право на низку грошових виплат. Поки військові […]