Тривалість комендантської години у Хмельницькому збільшать

Суспільство

У Хмельницькому станом на ранок 27 лютого ситуація контрольована, ніч минула без надзвичайних подій. Сили захисту обласного центру мобілізовані, а тривалість комендантської години збільшать.

Про це у своєму відеозверненні до мешканців громади повідомив міський голова Олександр Симчишин.

За його словами, повністю сформовано батальйон тероборони і він вже виконує завдання. Розгорнуто блокпости на в’їздах-виїздах Хмельницького, забезпечено відповідне цілодобове чергування.

«З 6-ої ранку відновлено роботу громадського транспорту і він буде працювати до 21 години, тому що відсьогодні комендантська година буде довшою – з 21.00 до 6.00», – наголосив мер.

Він подякував хмельничанам, які активно мобілізувалися для захисту країни, зауважив, що наші Збройні сили проявляють небачений героїзм, і на ранок сьогодні усі обласні центри залишаються підконтрольні українцям.

Також Олександр Симчишин закликав максимально користуватися офіційними джерелами надходження інформації, оскільки наразі фіксують багато ботів, фейкових сторінок і дублерів, у тому числі сайтів та каналів органів влади, які намагаються дестабілізувати обстановку.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм