У Білогірській лікарні відкрили нове реанімаційне відділення

Здоров‘я

Від учора, 3 серпня, у Білогірській багатопрофільній лікарні запрацювало відділення інтенсивної терапії. Тут передбачається реанімаційна підтримка та надання медичної допомоги пацієнтам із найважчими проявами захворювань, що загрожують життю.

За інформацією Хмельницької обласної ради, відділення розраховане на 5 ліжкомісць. Тут цілодобово наглядатимуть за хворими, моніторинг та лікування забезпечується максимально точно і водночас комфортно для пацієнтів. Їм надаватимуть повний спектр необхідних медичних послуг завдяки сучасному іноземному обладнанню. У відділенні функціонує маніпуляційний кабінет та ізолятор високого рівня, обладнані за європейськими стандартами.

На запрошення головної лікарки медзакладу Ольги Лівінчук лікарню відвідали голова облради Віолета Лабазюк, депутат Сергій Іващук та Білогірський селищний голова Василь Мельник. Вони ознайомились із матеріально-технічною базою відділення, оглянули приміщення, поспілкувалися з медичним персоналом та першим пацієнтом. Також вручили закладу подарунок — телевізор.

Нагадаємо, в Славутській лікарні відкрили новий травмпункт.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм