У Держпраці Хмельниччини попереджають про можливі провокації псевдоінспекторів

Суспільство

В управлінні Держпраці у Хмельницькій області повідомили про можливі провокації шахраїв, які діють нібито від працівників установи.

Зазначається, що від суб’єктів господарювання Хмельниччини надходить інформація про те, що у них здійснено начебто інспекційні відвідування невстановленими особами, які представлялися інспекторами Держпраці, з метою заволодіння грошовими коштами під будь-яким приводом.

«Наголошуємо, що такі відвідування здійснюють шахраї, які не мають жодного відношення до працівників управління. Просимо бути пильними та не дозволяти аферистам вводити себе в оману», – йдеться в повідомленні Держпраці.

Аби переконатися, що до вас завітав інспектор, в установі радять:

перевірити номер пред’явленого посвідчення –  на офіційному сайті Державної служби України з питань праці, у розділі «Здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю» є перелік інспекторів праці з фотокартками та їх посвідчення з номерами, які вправі проводити контрольні заходи,

зателефонувати за номером 03822 65-64-48 з метою з’ясування, чи ці інспектори дійсно є працівниками управління, або ж чи в цей день вони направлені для відвідування конкретного суб’єкта господарювання. За цим же номером та в поліцію необхідно повідомити про можливі шахрайські чи провокаційні дії.

Нагадаємо, псевдобанкір поцупив у мешканки Кам’янця-Подільського майже 200 тисяч гривень. 

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм