У голови Хмельницької ОДА буде новий заступник

Суспільство

Кабінет Міністрів України на сьогоднішньому засіданні, 21 липня, ухвалив низку кадрових рішень, в тому числі й щодо Хмельниччини.

Так, уряд погодив призначення Євгенія Липовенка заступником голови Хмельницької обласної державної адміністрації. Про це повідомив у Telegram-каналі народний депутат Олексій Гончаренко.

Євгеній Липовенко (фото зі сайту «Є»)

Як свідчить остання декларація Євгенія Липовенка, подана у квітні 2021 року, він є кандидатом на посаду заступника голови облдержадміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації. Наразі працює радником очільника ОДА Сергія Гамалія з питань цифрової трансформації, курує освоєння державних субвенцій на проведення швидкісного інтернету у соціальні об’єкти сільської місцевості.

Євгеній Липовенко є мешканцем Києва, декларує криптовалюту, корпоративні права в декількох столичних фірмах, які надають послуги з питань інформатизації, та є їх бенефіціарним власником. Також за ним зареєстроване авторське право на комп’ютерну програму CORD. Готівкою зберігає 375 тисяч доларів, 1,8 мільйона гривень та 60 тисяч євро. 

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм