У Городку судитимуть чоловіка, який намагався відкупитися за нетверезе водіння

Кримінал

Чоловік не хотів отримати адмінпротокол, але став фігурантом кримінального провадження. Слідчі завершили досудове розслідування за фактом пропозиції надання хабара службовій особі. Обвинувальний акт скеровано на розгляд до суду.

Деталі справи розповіли у поліції Хмельниччини.

У грудні минулого року правоохоронці зупинили автомобіль «Daewoo», під керуванням 33-річного жителя Київської області, за порушення правил дорожнього руху.

“Під час перевірки документів патрульні помітили, що у водія є ознаки алкогольного сп’яніння, тож порушнику запропонували пройти перевірку. Однак, чоловік відмовився. Коли ж правоохоронці почали складати адміністративні матеріали, чоловік запропонував їм хабаря, аби уникнути відповідальності”, – зазначили у поліції.

Однак, ті на пропозицію не спокусились – одразу викликали на місце слідчо-оперативну групу і задокументували цей факт.

Відтак, на чоловіка склали протокол за ч. 1 ст. 130 (керування транспортним засобом у стані сп’яніння) КУпАП. Слідчі ж відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) Кримінального кодексу України і оголосили порушнику підозру.

Наразі обвинувальний акт вже скеровано до суду.

ТЕМИ: КРИМІНАЛ

Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook