У громадах Хмельниччини дорожчає проїзд в автобусах

Інфраструктура

Нестабільна ситуація з паливо-мастильними матеріалами змушує місцеву владу у Хмельницькій області підвищувати вартість проїзду в громадському транспорті. Нещодавно удвічі збільшили тариф для пасажирів автобусів у Волочиській тергромаді. А слідом за нею уже скоригували тарифи в Шепетівці та Красилові.

Так, відсьогодні, 25 травня, послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування по місту Шепетівка становлять 12 гривень, до села Судилків та до Д/к “Імпульс” — по 14. Водночас, проблеми з постачанням дизелю змусили шепетівських перевізників знову призупинити роботу. 

Змінити тариф на послуги з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування вирішили і в Красилові. Проїзд там коштуватиме 14 гривень. А маршрути працюють не всі. Про це свідчить проєкт рішення виконкому міськради. 

Ми бачимо, наскільки критична ситуація з пальним. Воно з’являється, але не в тих об’ємах, які потрібно для нашої громади, і ціни зашкалюють. Сподіваюсь, що наступного тижня ми поступово відновимо рух всіх пасажирських автобусів по місту”, – сказала під час брифінгу міський голова Ніла Островська.

Нагадаємо, за словами начальника Хмельницької ОВА Сергія Гамалія, автотранспорт комунальних служб, екстреної медицини, військовослужбовців забезпечений пальним у повній мірі.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм