У хмельничанина патрульні виявили «липове» посвідчення водія
Чергове посвідчення водія з ознаками підробки виявили хмельницькі патрульні учора, 18 січня, в кермувальника автомобіля «ВАЗ 21063».
Близько 16-ї години на проспекті Миру в обласному центрі інспектори зупинили цей легковик за порушення правил дорожнього руху. 48-річний місцевий житель, який перебував за кермом автівки, надав посвідчення водія для перевірки.
«Під час перевірки за інформаційно-пошуковими базами Національної поліції патрульні виявили, що за наявною серією та номером, вказаними на документі, посвідчення видавалось та належить іншій особі», – зазначили в Управлінні патрульної поліції Хмельниччини.
Тож на місце події викликали слідчо-оперативну групу. Наразі правоохоронці з’ясовують, за яких обставин документ з ознаками підробки опинився в чоловіка.
Нагадаємо, хмельницькі патрульні виявили «ЗАЗ», який перебував у розшуку.
Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook







Із 1 січня 2026 року в Україні зростає прожитковий мінімум. Він становитиме 3328 гривень для […]
Ментальний стан дітей залишається однією з найуразливіших сфер у час повномасштабної війни. За рік рівень […]
Військовослужбовці, які перебувають або перебували в полоні, мають право на низку грошових виплат. Поки військові […]