У Хмельницькому Голова ВРУ порадив владі брати приклад із медиків

Здоров‘я


Сьогодні, 22 квітня, Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков перебуває із робочою поїздкою на Хмельниччині. Вранці на території аеропорту «Хмельницький» його зустріли  керівництво області, політики, місцеві посадовці.

Головна мета поїздки спікера парламенту – участь у відкритті реконструйованого реперфузійного корпусу КНП «Хмельницький обласний серцево-судинний центр» (кардіодиспансер – ред.).

Вартість робіт з реконструкції закладу, які тривали близько трьох років, загалом становить 67 мільйонів гривень, виділених з обласного бюджету та державного фонду регіонального розвитку. Наразі це єдиний заклад в області, який надає кардіохірургічну допомогу у режимі 24/7.

«Треба бути щасливими, що в вашій області відновився такий центр. Адже всі знають, що від серцево-судинних захворювань страждає чимало людей. Бажаю вам перемагати на цьому нелегкому фронті у боротьбі  за життя і здоров’я. Ваш ентузіазм заражає і вражає. Влада повинна вчитися у медпрацівників самопожертві та цілковитій віддачі», – сказав Дмитро Разумков на відкритті корпусу.

За його словами, щороку у центрі близько 45 тисячам громадян надають консультативну допомогу, і майже 4 тисячі повертають до життя.

«Хмельницький центр також буде готовий проводити операції із трансплантології. Він включений у пілотний проєкт. І це хороша можливість отримати фінансову підтримку від держави для порятунку пацієнтів із серцево-судинними захворюваннями», – зауважив Голова ВРУ.

(Фото пресслужби ВРУ)

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм