У Хмельницькому храм для прощання з митрополитом Антонієм буде відчинено цілодобово

Суспільство

У кафедральному соборі Апостола Андрія Первозванного (вул. Козача, 69, місто Хмельницький) 25-26 березня відбудеться прощання з митрополитом Хмельницьким і Кам’янець-Подільським Православної Церкви України Антонієм.

Про це повідомили у пресслужбі Хмельницької облдержадміністрації.

«Усі бажаючі зможуть віддати останню шану Владикові орієнтовно з 12:00 25 березня до 11.00 26 березня. Храм буде відчинено цілодобово», – йдеться в повідомленні.

Водночас в ОДА закликають усіх, хто має намір у ці дні долучитися до вшанування пам’яті Владики, врахувати важливість дотримання протиепідемічних заходів при відвідуванні храму.

«Наразі ситуація із поширенням COVID-19 в області є дуже складною. Підступна хвороба не обирає: ми втрачаємо наших рідних та близьких, видатних діячів, талановитих митців нашого краю. Тому наполегливо просимо усіх подбати про свою безпеку та здоров’я: обов’язково одягати маску, не створювати скупчення та дотримуватися соціальної дистанції під час прощальних заходів», – зауважили в адміністрації.

Нагадаємо, Антоній (Махота), мит­ро­по­лит Хмельницького і Кам’янець­-По­діль­ського, помер 23 березня після важкої хвороби.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм