У Хмельницькому покажуть старе німе кіно

Культура


У межах джазового фестивалю «Jazz Fest Podillia», проведення якого у Хмельницькому заплановане на 11-13 червня, відбудеться показ німого кіно «Цирк» Чарлі Чапліна.

Про це повідомляють організатори фестивалю.

Чорно-білий фільм, знятий видатним коміком кіно 93 роки тому, покажуть в неділю, 13 червня, о 17 годині в кінотеатрі ім. Т.Г. Шевченка. Вхід вільний, імпровізаційний супровід здійснюватиме джазовий піаніст Олексій Боголюбов.

Кадр з фільму «Цирк»

Знаменита комедія «Цирк» вийшла у 1928 році. Режисером, автором сценарію, продюсером, композитором був 39-річний Чарлі Чаплін. Він також зіграв й одну з головних ролей – волоцюгу.

Створення фільму супроводжувалося різними непередбачуваними обставинами. Так, спеціально збудований для картини великий намет цирку зруйнував шторм ще до початку зйомок. Згодом, після зйомок,  виявилось, що відзнятий матеріал зіпсовано. Ще через деякий час значну частину реквізиту знищила пожежа, а цирковий фургон поцупили студенти.

Попри це, на першій церемонії нагородження «Оскара» Чарлі Чаплін отримав спеціальну нагороду за різносторонність та геніальність у сценарії, акторській грі, режисурі та продюсуванні фільму «Цирк».

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм