У Хмельницькому спіймали чоловіка із підробленим водійським посвідченням
Патрульні поліцейські повідомили, що виявили в Хмельницькому чергову підробку документів.
Напередодні, 22 березня, на вулиці Пілотська в обласному центрі інспектори зупинили автівку “ЗАЗ” за порушення правил дорожнього руху. За кермом транспортного засобу був 56-річний водій.
Під час перевірки документів за інформаційно-пошуковими базами Національної поліції патрульні виявили, що посвідчення водія містить ознаки підробки.
“На місце події поліцейські одразу викликали слідчо-оперативну групу, яка і встановить обставини у справі”, – зазначили у патрульній поліції Хмельниччини.
Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook






Із 1 січня 2026 року в Україні зростає прожитковий мінімум. Він становитиме 3328 гривень для […]
Ментальний стан дітей залишається однією з найуразливіших сфер у час повномасштабної війни. За рік рівень […]
Військовослужбовці, які перебувають або перебували в полоні, мають право на низку грошових виплат. Поки військові […]