У Хмельницькому відкрилась виставка плакатів опозиційного білоруського митця

Культура

«Верым! Можам! Переможам!» – так називається виставка плакатів опозиційного білоруського митця Володимира Цеслера, яка відкрилася 1 липня в Хмельницькому обласному художньому музеї (ХОХМ).

Назва виставки співзвучна із одним з гасел, під яким проходить хвиля мирних демонстрацій у Білорусі, що відстоюють саме правову демократичну державу, повідомляють у ХОХМ.

Неймовірно швидкий та непередбачуваний плин подій інтегрується у творчість найчутливіших осіб, серед яких відомий білоруський художник і дизайнер – Володимир Цеслер. Свою активну громадську позицію він демонструє через гостросоціальні плакати.

Володимир Цеслер у своїх роботах прагне передати палкі надії його співвітчизників й однодумців на перемогу справедливості та права.

Він демонструє свій лаконічний і чесний погляд на події в рідній країні та сподівається, що це послання не залишить глядачів байдужими та зостанеться в їхніх серцях.

«Досить символічно, що вернісаж відбувся між двома державними святами: День Конституції України та День Незалежності Республіки Білорусь. Адже, вони обидва пов’язані з дотриманням прав та свобод людини і громадянина – одним з найважливіших пріоритетних принципів кожної незалежної держави», – йдеться в інформації обласного художнього музею.

Виставка протестного плаката «Верым! Можам! Переможам!» у Хмельницькому триватиме до 24 липня.

(Фото ХОХМ)

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм