У Хмельницькому з незаконного обігу вилучено рідину для електронних сигарет

Економіка

Працівники відділу фактичних перевірок Головного управління ДПС у Хмельницькій області спільно з правоохоронцями вилучили з незаконного обігу рідину для створення пари в електронних сигаретах.

Податківці зазначають, що протиправну діяльність здійснювали посадові особи двох підприємств на території міста Хмельницький.

«Вони всупереч вимогам чинного законодавства, перебуваючи на єдиному податку, без отримання ліцензії на право роздрібної торгівлі такими рідинами та без застосування реєстраторів розрахункових операцій, реалізовували рідини, що використовуються в електронних сигаретах. При цьому рідини  не мали марок акцизного податку, що свідчить про відсутність його сплати», – зазначили в ДПС.        

Стосовно несумлінних підприємців ініційовано питання про анулювання реєстрації платника єдиного податку, а також складено 4 протоколи про вчинення адміністративних правопорушень за ст. 164 та ст. 156 КУпАП. 

За результатами виявлених порушень, суб’єктам господарювання загрожує штрафні санкції з конфіскацією предметів торгівлі.

В ДПС звертають увагу підприємців, що отримати ліцензію на право роздрібної торгівлі такими рідинами, які відносяться до підакцизних товарів, значно дешевше, аніж сплатити штраф за діяльність без неї.  

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм