У Кам’янці-Подільському мітингують «за» і «проти» міського голови

Суспільство

Сьогодні, 9 лютого, на 10 годину заплановане засідання сесії Кам’янець-Подільської міської ради, на якій розглядатимуть кадрові питання. Міський голова Михайло Посітко вкотре має внести на розгляд депутатів кандидатури на посади своїх заступників, секретаря міськради, керуючого справами міськвиконкому, а також старост сіл, які увійшли до міської ОТГ.

У цей час під стінами ради відбувається декілька мирних мітингів.

Один із них – на підтримку міського голови під гаслом «Мер проти мафії. Вони забирають наше майбутнє!». Серед прихильників очільника міста – Ігор Сабій, колишній депутат Хмельницької обласної ради та екскерівник Київської обласної організації ВО «Свобода». 

З іншого боку – опоненти Михайла Посітка, які прийшли на заклики екскандидата у мери, колишнього нардепа Володимира Мельниченка. Він у своєму відеозверненні до кам’янчан  назвав міського голову «новопредставленим доном», який створює у Кам’янці-Подільському «мафіозний клан» і хоче «продавити на посади політичний нафталін».

Окрім того, біля приміщення ради зібралися представники сільських  громад, які увійшли до складу міської ОТГ, з вимогами збереження за ними комунального майна та підтримкою довірених кандидатів на посади старост.

Наразі громадський порядок забезпечують представники поліції.

 

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм