У Кам’янці відкрили перше в Україні “дитяче містечко” за підтримки ЮНІСЕФ

Суспільство

Сьогодні, 1 травня, у Кам`янці-Подільському для дітей громади та переселенців відбулося відкриття “дитячого містечка”. Майданчик із різними ігровими павільйонами облаштували в парку Героїв Євромайдану. Він в Україні перший.

За інформацією міської ради, для всіх хлопчиків і дівчаток, які завітали на дійство, організували ігри та цікаві майстер-класи. У “містечку” з дітками вже працюють педагоги, психологи та волонтери. Тут щодня проводять різні активності для дітей з внутрішньо переміщених сімей, зокрема з Маріуполя, Бучі, Ірпеня, Запоріжжя та інших українських міст, які найбільше постраждали від війни РФ проти України.

Відкрили “містечко” за підтримки Офісу Віце-прем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольги Стефанішиної спільно з Кам’янець-Подільською міською радою та з проєктом From Ukraine і UNICEF Ukraine. 

Ми маємо зробити усе можливе, аби подбати про розвиток і навчання тих діток, які через війну вимушено покинули свої рідні міста і села, адаптувати їх до нових домівок, познайомити з новими друзями. Саме для цього спільно з волонтерами, місцевою владою, міжнародними партнерами ми відкриваємо перше в Україні “дитяче містечко”. Нехай воно стане місцем об’єднання небайдужих українців, які спільно будують наше майбутнє”, – прокоментувала подію Ольга Стефанішина.

(Фото зі сторінки Кам’янець-Подільської МР)

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм