У колонії на Хмельниччині до смерті побили в’язня
У Шепетівській виправній колонії (№ 98) на Хмельниччині до смерті побили в’язня. Під підозрою — інший засуджений. За такий злочин йому може загрожувати до десяти років позбавлення волі.
Про це повідомили у пресслужбі Хмельницької обласної прокуратури.
“Як встановлено слідством, на початку травня підозрюваний у кімнаті відпочинку колонії на ґрунті неприязних стосунків, що раптово виникли, наніс потерпілому 5 ударів дерев’яною палицею по руках та один удар в область голови, що призвело до його смерті у приміщенні лікарні”, – йдеться в повідомленні.
Засудженому Шепетівської виправної колонії (№ 98) уже оголошено підозру у заподіянні умисного тяжкого тілесного ушкодження іншому засудженому, що спричинило його смерть (ч. 2 ст. 121 КК України). Санкція статті передбачає позбавлення волі від 7 до 10 років. Досудове розслідування здійснюють слідчі райвідділу поліції.
ТЕМА: КРИМІНАЛ
Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook





Із 1 січня 2026 року в Україні зростає прожитковий мінімум. Він становитиме 3328 гривень для […]
Ментальний стан дітей залишається однією з найуразливіших сфер у час повномасштабної війни. За рік рівень […]
Військовослужбовці, які перебувають або перебували в полоні, мають право на низку грошових виплат. Поки військові […]