У перший день «червоних» обмежень на відкриття магазину в Полонному зібрався натовп

Суспільство

Відсьогодні, 9 квітня, на території Хмельницької області діє «червоний» рівень епідемічної небезпеки. Згідно з рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, встановлено суворі карантинні обмеження, які забороняють проведення будь-яких масових заходів та прийом відвідувачів у закладах торгівлі з розрахунку до 10 квадратних метрів на особу. 

Та схоже, це не завадило представникам однієї з торгівельних мереж організувати в Полонному об 11 годині урочисте відкриття нового магазину.

Вже зранку, як зазначають дописувачі соцмереж, біля приміщення магазину зібрався натовп людей в очікуванні обіцяних «знижок, фірмової піци та безлічі подарунків». 

«Локдаун, дистанція, маски, ну все просто «ідеально»

«Цікаво, а люди в натовпі безсмертні?»

«Цікаво, що на це скажуть лікарі, які з ніг збилися?»

«Жах, в даний момент 09.04, місто Полонне у «червоній» зоні, майже всі наші магазини закриті, тому що карантин, декому з полончан і штрафи встигли виписати. Проїжаючи біля магазину в 10.30, народу зібралося чимало, дистанцію ніхто не дотримує, місцева влада і не знає про таке… Зрозуміло одне – одні у нашому місті чорні, інші білі. Через три дні отримаємо статистику. Одним словом, гульки під час чуми»

«Я проходила повз о 17.30, людей тьма і з маленькими дітками!!!! Невже вони такі голодні, що голови не варять???Слів немає».

Фото Назара Медведського

За даними оперативного штабу, станом на 9 квітня у Полонській лікарні зайнятість «ковідних» ліжкомість становить 100%: 92 пацієнти з підтвердженим COVID-19 та 14 осіб із підозрою на захворювання.

З початку пандемії на території Полонщини всього зареєстровано 1 745 випадків коронавірусного захворювання, з них лікуються – 468, одужали – 1235, летальних – 42.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм