У Шепетівці засуджено жінку, яка вдарила лікаря

Здоров‘я

Шепетівський міськрайонний суд визнав винною 40-річну місцеву жительку у нанесенні легкого тілесного ушкодження лікареві КНП «Шепетівська центральна районна лікарня» (ч. 1 ст. 125 Кримінального кодексу України).

Подробиці справи повідомили в Хмельницькому апеляційному суді.

Як йдеться у вироку суду, близько 16 години 7 листопада минулого року в коридорі приймального відділення медзакладу нетвереза відвідувачка після сварки з лікарем вдарила його у вухо, біля якого той тримав мобільний телефон. Медик отримав легке тілесне ушкодження у вигляді синця на задній поверхні правої вушної раковини.

Під час судового розгляду своєї вини в інкримінованому правопорушенні обвинувачена не визнала. Жінка пояснила, що того дня на поминках її дядькові стало зле, тож вона з сестрою привезли його в приймальне відділення ЦРЛ. Але чергова медсестра сказала чекати і відправляла родича до сімейного лікаря.

«Сказала, що це її розізлило, почався конфлікт. Коли ж вона побачила в коридорі лікаря, то почала просити його оглянути дядька, але той постійно розмовляв по телефону. Вона й не стрималася – і з лайкою вдарила медика по телефону. Впевнена, що від того удару не могло бути тілесних ушкоджень. За те, що вдарила, каже, вибачилася», – зазначили в суді.

Потерпілий розповів, що того дня був на роботі як лікар у складі COVID-бригади Шепетівської ЦРЛ. Підвечір його попросили зайти в приймальне відділення, де чергувала його колега. Там він почув крики, погрози, прокльони на адресу медсестри від відвідувачки, яка сказала йому оглянути родича. Під час огляду встановив, що стан пацієнта був у нормі.

Однак обвинувачена, котра була нетвереза, кидалася на медиків, знімала все на мобільний телефон і на прохання піти з відділення не реагувала. Коли ж він викликав поліцію, жінка вдарила його в ділянку вуха, біля якого він тримав мобільний телефон – і, нецензурно лаючись, пішла.

Суд, проаналізувавши усі докази, при визначенні обвинуваченій покарання врахував, що вона раніше не судима, скоїла кримінальний проступок, позитивно характеризується за місцем проживання.

Але водночас є й обтяжуюча обставина – вчинення кримінального правопорушення в стані алкогольного сп’яніння.

«Тож вважає необхідним і достатнім для виправлення та попередження вчинення нових кримінальних правопорушень призначити жінці покарання у межах санкції інкримінованого проступку – у виді 100 годин громадських робіт», – йдеться в повідомленні. 

Наразі вирок ще не набрав законної сили і може бути оскаржений до Хмельницького апеляційного суду.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм