У Шепетівці затримали підозрюваного у вбивстві пенсіонера
У місті Шепетівка оперативники розшукали і затримали зловмисника, який убив 75-річного пенсіонера.
За інформацією Шепетівського райуправління поліції, убивство сталося 18 травня близько 19 години в селі Траулин Судилківської тергромади.
“Як з’ясувалось, близько року тому потерпілий прихистив у себе 41-річного підозрюваного. У день вбивства під час застілля між чоловіками виник конфлікт, у ході якого зловмисник кулаками, а потім дерев’яною палицею сильно побив господаря. Від отриманих травм той помер”, – йдеться в інформації.
Зрозумівши, що накоїв, підозрюваний втік у Шепетівку до знайомих. Там його розшукали і затримали співробітники кримінальної поліції.
“Фігурант раніше вже неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності, зокрема, за нанесення тяжких тілесних ушкоджень, що призвели до смерті, зґвалтування, крадіжки тощо”, – зауважують в поліції.
Слідчі вже оголосили йому підозру в умисному вбивстві за ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України. За скоєне зловмиснику загрожує до 15 років ув’язнення.
Нагадаємо, на Ярмолинеччині затримали чоловіка, який до смерті побив односельчанина.
ТЕМА: КРИМІНАЛ
Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook






Із 1 січня 2026 року в Україні зростає прожитковий мінімум. Він становитиме 3328 гривень для […]
Ментальний стан дітей залишається однією з найуразливіших сфер у час повномасштабної війни. За рік рівень […]
Військовослужбовці, які перебувають або перебували в полоні, мають право на низку грошових виплат. Поки військові […]