У Шепетівському районі на декілька діб відключать газ
Наприкінці липня у частині Шепетівського району на декілька діб будуть планові відключення газопостачання.
Про це сповістили на сайті ПрАТ “Шепетівкагаз”.
Пов’язано це із ремонтно-профілактичними роботами, які проводять щорічно. Згідно з графіком зупинок на 2023 рік газорозподільча станція у Шепетівці буде виведена з експлуатації 27 липня з 8 години терміном на 2-4 доби.
Планується, що газ відключать у місті Шепетівка та 9-ти селах: Білокриниччя, Лозичне, Красносілка, Судилків, Пліщин, Плесна, Городище, Серединці, Пашуки.
“Відновлення газопостачання проводитиметься відповідно до Правил безпеки систем газопостачання після закінчення робіт та за наявності доступу у всі газифіковані квартири будинків”, – йдеться в повідомленні.
Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook





Із 1 січня 2026 року в Україні зростає прожитковий мінімум. Він становитиме 3328 гривень для […]
Ментальний стан дітей залишається однією з найуразливіших сфер у час повномасштабної війни. За рік рівень […]
Військовослужбовці, які перебувають або перебували в полоні, мають право на низку грошових виплат. Поки військові […]