У Славуті побували перші іноземні велотуристи

Культура

Днями Славута зустрічала перших іноземних туристів – пару  веломандрівників із Франції. Вони побували в північному регіоні Хмельниччини в рамках мережі багатоденних велосипедних маршрутів «ЄвроВело-4».

При зустрічі подружжя Франсуа і Сандрін ділилося досвідом зі своїх велоподорожей на велосипеді-тандемі та розповідали про побачене. Про це повідомили в пресслужбі міськради.

На запитання якою є їх мотивація до подорожей на велосипеді та чи не викликає такий спосіб життя туги за домом Франсуа зазначив:

«Зовсім ні, велосипед – мій дім! Найбільше під час таких подорожей ми цінуємо можливість поспілкуватися з місцевими жителями, побачити спосіб життя людей в різних країнах та місцевостях, познайомитись з новими для нас звичаями та традиціями».

Французьким цінителям двоколісних провели міні-екскурсію «Славута за один день».

«Місто живе і розвивається. Я вражена кількістю підприємств у вашому місті. Це прекрасно, адже люди мають робочі місця вдома. Нам вдалося побувати й на концерті. Чудово, що у вас діє стільки різноманітних гуртків,   де діти мають можливість розвиватися та відкриватися творчо», – поділилася враженнями Сандрін.

Нагадаємо, нещодавно міський голова Василь Сидор підписав Меморандум про співпрацю у сфері велосипедного туризму й туристичної інфраструктури та спільної організації проекту «ЄвроВело-4».

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм