У Старокостянтинові нетвереза матір забула в гостях 4-місячне немовля

Суспільство

У Старокостянтинові поліцейські разом із соцслужбами доправили в лікарню 4-місячне немовля, яке нетвереза матір забула в гостях. Наразі хлопчик проходить комплексний огляд та лікування. Сьогодні поліцейські відвідали дитину в медзакладі.

За інформацією поліції Хмельницької області, 29-річна жителька одного зі сіл Старокостянтинівської громади не вперше потрапляє в поле зору правоохоронців. Близько двох років тому в неї вже вилучили трьох дітей. Жінка зловживає алкоголем і не виконує батьківських обов’язків.

А 5 квітня близько півночі вона повідомила до поліції про зникнення її 4-місячної дитини. В ході спілкування із матір’ю, яка була з явними ознаками алкогольного сп’яніння, ювенальні поліцейські встановили, що того дня вона разом з немовлям їздила в гості до знайомого у місто.

“Працівники поліції негайно виїхали з перевіркою за вказаною адресою. Як з’ясувалося, після застілля у Старокостянтинові жінка поїхала назад у село, забувши власну дитину в чужій квартирі. Коли правоохоронці прибули на місце, 4-місячний малюк голосно плакав. Власник квартири, будучи у нетверезому стані, не знав, що робити”, – йдеться в інформації.

Тож правоохоронці спільно з соцпрацівниками вилучили хлопчика та доправили в лікарню. Наразі він проходить огляд та лікування у дитячому відділенні. На матір ювенальні поліцейські склали адмінпротокол за невиконання батьківських обов`язків.

Подальшою долею дитини, як доодали в поліції, опікуватимуться соціальні служби.

Як повідомляв ХМ-ІНСАЙД, на Кам`янеччині покарають жінку, яка пожартувала до поліції про викрадення дитини.

ТЕМА: СУСПІЛЬСТВО

Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook