У Старокостянтинові закрили ринок і відправили міськраду на дистанційку

Суспільство

У зв’язку із погіршенням епідеміологічної ситуації, пов’язаної з COVID-19, на території Старокостянтинівської міської територіальної громади посилено карантинні заходи.

Про це йдеться в  протоколі позачергового засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відбулося учора, 28 березня.

Відтак, комісія ухвалила рішення з 29 березня до 12 квітня 2021 року:

– заборонити роботу суб’єктів господарювання з надання послуг громадського харчування (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос;

– заборонити роботу ринку КП «Райкоопринторг»;

– організувати в закладах загальної середньої освіти навчання у дистанційному форматі;

– заборонити відвідування закладів дошкільної освіти;

– встановити для працівників структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради режим дистанційної роботи.

За даними Хмельницької облдержадміністрації, у Старокостянтинові станом на 28 березня виявлено 23 нових випадки коронавірусного захворювання, а всього з початку пандемії хворобу підтверджено у 1486 мешканців громади, з них 29 – летальні, 199 осіб лікуються. В Старокостянтинівській багатопрофільній лікарні перебуває 105 пацієнтів із діагностованим COVID-19 та ще 17 із підозрою.

Нагадаємо, Хмельницька обласна комісія з ТЕБ та НС ухвалила рішення про посилення карантинних обмежень відсьогодні, 29 березня.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм