У торгівельній мережі на Хмельниччині продавали алкоголь з підробленими акцизними марками

Економіка

Податківці Хмельниччини виявили на торгових об’єктах факт зберігання та реалізації горілки і коньяку з марками акцизного податку, які не відповідають встановленому зразку.

Перед початком перевірок фахівці ДПС здійснили контрольну закупку  алкогольних виробів, які за зовнішнім виглядом продавались із марками акцизного податку з ознаками підробки.

«Згідно з висновком експертного дослідження Хмельницького НДЕКЦ МВС  встановлено, що ці марки не відповідають зразку, що перебуває в офіційному обігу на території України», – йдеться в інформації ГУ ДПС у Хмельницькій області.

Відтак, до порушника застосовано фінансову санкцію у розмірі понад 60 тисяч гривень. А матеріали перевірок спрямовані до правоохоронних органів, оскільки в діях посадових осіб товариства податківці вбачають ознаки складу злочину за статтею 216 КК України – незаконне виготовлення, підроблення, використання або збут незаконно виготовлених, одержаних чи підроблених марок акцизного податку.

У ДПС наголошують: на вебпорталі установи можна перевірити відповідність марки акцизного податку та встановити легальність походження алкогольних напоїв чи тютюнових виробів. Це, кажуть, надасть можливість не лише уберегти своє здоров’я, а й здійснювати громадський контроль за обігом підакцизних товарів.

 

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм