В автопригоді на Кам’янеччині постраждали двоє дорослих і дитина

ДТП

Поліцейські встановлюють обставини ДТП, в якій травмувались троє людей. Серед постраждалих у пригоді і 11-річний хлопчик.

Подія трапилась вчора, 27 жовтня, близько 16:10 поблизу смт. Нова Ушиця.

Зіткнулася вантажівка «ЗІЛ» під керуванням 59-річного жителя с. Івашківці та автомобіль «ВАЗ 21099» під керуванням 27-річного жителя с. Браїлівка. Внаслідок ДТП водії обох автомобілів та 11-річний пасажир легковика отримали тілесні ушкодження та були госпіталізовані до медичного закладу”, – повідомили в поліції Хмельницької області.

Слідчі Кам’янець-Подільського районного управління поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу України (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами в стані сп’яніння) та встановлюють усі обставини події.

Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook