В ОДА вимагають подбати про безпеку руху вантажівок із нафтопродуктами

Інфраструктура

На сьогодні через території громад в Хмельницькій проходить чимало  автомобільних та залізничних шляхів, по яких здійснюється перевезення  значної кількості нафти та нафтопродуктів. Відтак, виникнення аварій на транспорті з наявністю таких вантажів може призвести до негативних екологічних наслідків.

Про це наголосив перший заступник голови ОДА Сергій Тюрін під час  засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Як зауважив посадовець, аби забезпечити реалізацію державної політики у сфері охорони навколишнього природного середовища та вимог техногенної безпеки є необхідність включення в номенклатуру матеріальних резервів порошкоподібного біодеструктивного сорбенту (нафтопоглинаючого сорбенту), або аналогічних за властивістю препаратів.

Нагадаємо, на Хмельниччині визначено 730 потенційно небезпечних об’єктів.

Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook