Велике весняне прибирання оголосили в Хмельницькій громаді

Інфраструктура

Війна – війною, а чистоту і порядок ніхто не відміняв. Тому з нагоди Дня дозвілля із 1 квітня по 1 травня в Хмельницькій тергромаді проведуть місячник санітарної очистки та благоустрою території. Відповідне розпорядження підписав учора, 29 березня, міський голова Олександр Симчишин.

Згідно з документом, керівники комунальних підприємств, установ та організацій  повинні впорядкувати прилеглі, закріплені за ними території, вивезти сміття на міський полігон твердих побутових відходів. Такі ж заходи рекомендовано провести усім підприємцям.

Крім того, керівників усіх форм власності мають здійснити відновлювальні роботи об’єктів (на проїжджих частинах вулиць, тротуарах, газонах та зелених зонах), а також підсіяти траву та посадити нові дерева й кущі. А комунальні служби очищатимуть опори від об’яв та рекламоносіїв, на які відсутні дозвільні документи.

Старости, голови квартальних комітетів та комітетів самоорганізації населення мікрорайонів Лезневе, Книжківці, Ружична і Гречани також організують прибирання на ввірених територіях.

«Комунальному підприємству «Спецкомунтранс» в період проведення місячника приймати сміття від комунальних підприємств на полігоні твердих побутових відходів безкоштовно», – зазначено в розпорядженні.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм