Військові з Хмельниччини отримають дрон від гурту «Kalush»

Війна в Україні

У Городок доставили дрон із Канади. Коптер придбано за кошти, зібрані під час концерту групи «Kalush». Днями Маvіс 3 доставлять на передову військовим із Городоччини.

(Фото Городок.Сity)

Про це Городок.Сity повідомив представник благодійного фонду «Волонтери Городоччини» Василь Підлісний. Він розповів, що дрон придбано за сприяння подружжя Задорожних із Городоччини, яке зараз мешкає у Канаді і вже неодноразово допомагало своїм землякам.

«Нещодавно вони знову виявили бажання допомогти захисникам України, — розповідає Василь Васильович. — Ми отримали від наших військових лист, в якому було вказано найбільшу потребу захисників — коптер. Далі була низка щасливих випадковостей», – зазначив волонтер.

Під час виступу гурту «Kalush», на який пішла родина Задорожних, музиканти запитали відвідувачів концерту, чи є серед їх знайомих військові, яких би гурт зміг підтримати. І подружжя з Хмельниччини розповіло, що є військові з Городоччини, які дуже потребують дрона.

(Фото eurovision.ua)

«На той час городоччани уже мали відповідний лист із військової частини, канадці разом з українцями швидко придбали Mavic 3 і одразу передали його до України людиною, яка летіла до Києва. Вже через добу дрон прибув до Городка, а тепер уже прямує до наших городоцьких воїнів на передову», – додав Василь Підлісний.

І зазаначив, що важливо розуміти, що ми не маємо права зупинятися, поки не настане перемога. Наші бійці потребують допомоги з тилу. Тож закликав всіх долучатися до волонтерського руху і наближати перемогу разом.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм