Влада Хмельниччини відзначила працівників ПФУ до професійного свята
Напередодні Дня працівників соціальної сфери представники цієї галузі на Хмельниччині продовжують приймати вітання. З нагоди професійного свята відзначили і працівників Пенсійного фонду України.
До фахівців Головного управління ПФУ в Хмельницькій області завітав заступник голови ОДА Володимир Юр’єв. Як зазначив посадовець, у соціальній сфері можуть працювати тільки люди, для яких не існує чужих проблем та бід, які прагнуть допомогти кожному та готові докладати для цього усіх зусиль. На його думку, саме такі люди працюють у підрозділах Пенсійного фонду області, адже управління Хмельниччини є одним із кращих в Україні та демонструє високі показники у роботі.
“Хмельниччина – перша в країні за кількістю вимушено переміщених людей, що сюди приїхали і залишилися жити, і це означає, що ми створили прийнятні для них умови. Впевнений, що це і ваша заслуга. У цих нелегких умовах органи Пенсійного фонду беруть на себе й інші важливі функції, зокрема виплату та нарахування субсидій, і не маю жодного сумніву, що ви будете виконувати їх так само ефективно. Найголовніше наше завдання – щоб люди не відчули через це незручностей та розуміли, що соціальна сфера змінюється на краще”, – наголосив Володимир Юр’єв.
Він вручив кращим працівникам фонду почесні грамоти обласної військової адміністрації.
(За матеріалами Хмельницької ОВА)
Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook








Із 1 січня 2026 року в Україні зростає прожитковий мінімум. Він становитиме 3328 гривень для […]
Ментальний стан дітей залишається однією з найуразливіших сфер у час повномасштабної війни. За рік рівень […]
Військовослужбовці, які перебувають або перебували в полоні, мають право на низку грошових виплат. Поки військові […]