Влада Нетішина закликала священників і парафіян вийти з московського патріархату

Суспільство

Депутати Нетішинської міської ради закликали священників та парафіян церков громади вийти з підпорядкування московського патріархату.

Відповідне звернення місцеві обранці ухвалили сьогодні, 17 березня, на позачерговій сесії, повідомляють у виконкомі Нетішинської міської ради.

«…Враховуючи потурання російській владі, з метою консолідації українського народу, пропонуємо священнослужителям Українських православних церков московського патріархату, розміщених на території Нетішинської територіальної громади, вжити всіх необхідних заходів щодо зміни канонічного статусу церкви та виходу з московського патріархату. Парафіян зазначених церков закликаємо не підтримувати московський патріархат. Хочеться вірити, що між вами є свідомі люди, які здатні думати розумом. Знайдіть в собі мужність сказати «НІ», як це зробили багато вірних священників у 2018-2019 роках, і ми в єдності переможемо ворога», – йдеться у зверненні.

Нагадаємо, єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський Павло звернувся до духовенства московського патріархату на Хмельниччині із закликом про єднання заради захисту й збереження України та задля перемоги.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм