Виведення обладнання в ремонт 22 листопада знеструмить частину Хмельниччини

Інфраструктура

Сьогодні, 22 листопада, о 17 годині відбудеться аварійне виведення в ремонт лінії 110 кВ. Внаслідок цього буде знеструмлено третину міста Хмельницький (мікрорайони Гречани, Озерна, Заріччя), а також Красилівську та Старокостянтинівську громади.

Про це сповістили в АТ “Хмельницькобленерго”.

В товаристві закликали поставитись до ситуації з розумінням, оскільки, запевняють, енергетики роблять все, щоб якомога швидше забезпечити електричною енергією кожну оселю. Щоправда, до якої години триватиме аварійне відключення, не уточнили. 

Внаслідок масованих атак живлення області здійснюється за резервними тимчасовими схемами електромереж. Вони не в змозі забезпечити  розподіл електричної енергії в потрібному обсязі, але дають хоч якусь можливість заживити споживачів. Тож у випадку зниження рівня напруги в оселі, потрібно пам’ятати: ситуація дійсно складна, ще не подолано наслідки атак на критичну інфраструктуру і в цей час є взагалі знеструмлені оселі, вулиці та населені пункти”, – зауважили в “Хмельницькобленерго”.

Нагадаємо, напередодні ввечері внаслідок перевантаження електромережі сталося аварійне відключення, що охопило декілька мікрорайонів Хмельницького: Гречани та частково Озерну, Заріччя, Виставку, Центр. Згодом в “Хмельницькобленерго” сповістили, що через погіршення погодних умов сталася ще одна аварія в електромережі: відключилося декілька ліній 110 кВ, що живили значну частину Хмельницької області. Частина споживачів до ранку залишалася без світла.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм