Я ще повернусь, але не сюди і не зараз, – голова Хмельницької ОДА

Суспільство

Голова Хмельницької облдержадміністрації  Дмитро Габінет сьогодні, 20 листопада, під час звіту про результати роботи упродовж річної каденції прокоментував своє звільнення з посади.

«Мене запросили у вівторок в Офіс президента. Я прибув о шостій годині, мені налили чаю і сказали: прийнято рішення – вас звільняють. Я запитав: чому, адже область по всіх показниках займає високі місця. Ніхто навіть не поцікавився ситуацією в області. Мені не пояснили. Але я здогадуюсь», – сказав очільник ОДА.

Додав, що зі своїм наступником – Сергієм Гамалієм, познайомився на початку вересня в парку імені Чекмана у Хмельницькому:

«Мені його тоді представили як особу, яка може позитивно сприяти в роботі. Тим більше зважаючи на те, що ця особа знайома з керівником центрального офісу».

Дмитро Габінет подякував своїй команді за ефективну роботу та всім, хто його підтримував упродовж річного перебування на посаді.

«Дякую за допомогу, підтримку і співпрацю голові обласної ради Михайлу Загородному як старшому товаришу, а також керівникам райдержадміністрацій, усій моїй команді, громадськості Хмельниччини», – зазначив Дмитро Габінет.

Наголосив, що йому не соромно за жоден випадок, де він призначав людей.  А щодо виявлених фактів корупційних правопорушень його підлеглими, то оцінку їхнім діям дасть суд.

Насамкінець, відповідаючи на питання, чим займатиметься після звільнення, Дмитро Габінет сказав:

«Я ще повернусь, але не сюди і не зараз».

Нагадаємо, на засіданні Кабміну 18 листопада погоджено звільнення Дмитра Габінета з посади голови Хмельницької обласної державної адміністрації. Урядовці дали згоду на призначення Президентом головою Хмельницької ОДА Сергія Гамалія, відомого у Кам’янці-Подільському бізнесмена.

Наразі на офіційному сайті Президента відсутній документ про кадрові зміни в керівництві Хмельницької облдержадміністрації.

Дмитро Габінет був призначений на цю посаду розпорядженням Президента Володимира Зеленського у листопаді 2019 року.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм