Ярмарок меду відбудеться у Хмельницькому
У парку культури і відпочинку імені Михайла Чекмана, що в обласному центрі, відбудеться медовий ярмарок. На ньому охочим пропонуватимуть крафтові смаколики і оригінальні вироби ручної роботи.
Захід анонсували у Хмельницькій міській раді.
У суботу, 1 серпня, у міському парку імені М. Чекмана відбудеться медовий ярмарок. Вочевидь, він буде традиційно присвячений до Дня пасічника та Спасу медово-яблучного.
Тут зберуться пасічники з різних куточків громади. Охочим пропонуватимуть свіжий мед, продукти бджільництва, можливість скуштувати, порівняти й обрати саме той смак, який захочеться забрати додому.
А також захід буде цікавим для дітей. Їм пропонуватимуть оригінальні майстер-класи. А для найменших гостей готують бульбашкове шоу.
«Приходьте за медом, залишайтеся за емоціями», — заохочують у муніципалітеті.
ТЕМИ: СУСПІЛЬСТВО
Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook






Із 1 січня 2026 року в Україні зростає прожитковий мінімум. Він становитиме 3328 гривень для […]
Ментальний стан дітей залишається однією з найуразливіших сфер у час повномасштабної війни. За рік рівень […]
Військовослужбовці, які перебувають або перебували в полоні, мають право на низку грошових виплат. Поки військові […]