За борги мешканців Хмельниччини знову відключатимуть від електроенергії

Економіка

Набрав чинності закон, який скасовує заборону відключення під час карантину боржників за несплату житлово-комунальних послуг.  Про це повідомляє ТОВ «Хмельницькенергозбут».

Зокрема, йдеться про Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення процедури приєднання до електричних мереж».

Відтак, із 20 серпня цього року пунктом 12 Закону скасовується заборона на припинення/зупинення надання житлово-комунальних послуг громадянам України у разі їх неоплати або оплати не в повному обсязі на період дії карантину або обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), та протягом 30 днів з дня його відміни.

«А це означає, що з 20 серпня «Хмельницькенергозбут» буде  відключати  електричну енергію населенню Хмельницької області у разі наявності заборгованості з оплати за спожиту послугу», – зазначили в компанії.

Додали, що для уникнення незручностей та непорозумінь необхідно в найкоротші терміни погасити борги. А інформацію про наявність та суму заборгованості можна дізнатись в особистому кабінеті споживача електроенергії або зателефонувавши до кол-центру ТОВ «Хмельницькенергозбут» за такими номерами: (097) 970 16 00, (0382) 701 600 або (050) 470 16 00.

Водночас зауважимо, що цим же Законом встановлено заборону припинення/зупинення надання житлово-комунальних послуг боржникам  на території регіонів з «червоним» рівень епіднебезпеки, на період його дії та ще протягом 30 днів з дня його скасування. 

Нагадаємо, з першого жовтня мешканці Хмельниччини платитимуть за електроенергію за новими тарифами.

Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook