За кермом був підліток: в Славуті легковик збив жінку на “зебрі”

ДТП

16-річний водій взяв авто у знайомого. Хоч не мав посвідчення, вирушив кататися містом. Закінчилось усе трагічно: хлопець на переході збив 44-річну жінку. Пішохідку госпіталізували.

У Шепетівському райуправлінні поліції повідомили, що автопригода сталась 27 жовтня близько 12:30 у місті Славута по вулиці Ярослава Мудрого.

16-річний водій, керуючи автомобілем “Тойота Авенсіс”, наїхав на місцеву жительку, яка переходила дорогу по “зебрі”.

Внаслідок ДТП потерпіла отримала тілесні ушкодження і була госпіталізована до Славутської багатопрофільної лікарні.

Поліцейські встановили, що порушник не має водійських прав, а транспортний засіб належить його знайомому.

За цим фактом слідчі розпочали кримінальне провадження. Автомобіль правоохоронці вилучили. Слідство триває”, – повідомляють у райуправлінні поліції.

Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook