За крадіжку шести кролів мешканця Віньковеччини ув’язнено на 5 років

Кримінал

40-річний мешканець села Зіньків, що на Віньковеччині, отримав 5 років 3 місяці неволі за крадіжку сусідських кролів. Можливо, він відбувся би й іспитовим строком, якби не вдався до злочину повторно та ще й в умовах воєнного стану.

За вироком, як інформують в Хмельницькому апеляційному суді, увечері 28 травня чоловік зайшов на подвір’я односельця через незамкнену хвіртку і з кліток викрав шість кролів. 

Під час розгляду справи обвинувачений розповів, що не раз допомагав потерпілому по господарству, тож знав, що той розводить кролів. А випивши увечері, вирішив їх вкрасти. З кліток витягував по два кролі й у рюкзаку носив до знайомого в хлів, пояснивши, що то його. Згодом усіх тварин неушкодженими повернув власнику, який в суді запевнив, що не має претензій до односельця і просив суворо того не карати.

Віньковецький районний суд визнав чоловіка винним за ч. 4 ст. 185 КК України. А призначаючи покарання, врахував, що хоч обвинувачений і усунув заподіяну шкоду, щиро розкаявся та активно сприяв розкриттю злочину, проте вчинив його в період іспитового строку, встановленого йому в квітні також за крадіжку, тобто на шлях виправлення не став.

“…тому на переконання суду виправлення та перевиховання обвинуваченого можливе лише в умовах ізоляції від суспільства”, – йдеться у вироку.

В суді зауважили, що вирок ще не набрав законної сили та може бути оскаржений в апеляційному порядку.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм