За вихідні поліцейські Хмельниччини склали 78 протоколів на порушників карантину (ВІДЕО)

Суспільство

Упродовж минулих вихідних поліцейські Хмельниччини склали 78 адмінпротоколів за ст. 44-3 КУпАП на порушників карантинних обмежень. Щодня на території області працює близько 30 рейдових груп, які перевіряють дотримання карантинних обмежень суб’єктами господарювання.


Оскільки карантин вихідного дня триватиме до кінця листопада, правоохоронці проводять активну роз’яснювальну роботу з представниками торговельних центрів, ринків та магазинів.

blank

«Усі ми добре розуміємо, що у сфері торгівлі на Хмельниччині працює дуже багато людей. У нас функціонує чимало ринків. Але є постанова, яку всі мають виконувати, — говорить Тарас Гуменюк, заступник начальника управління превентивної діяльності ГУНП в Хмельницькій області. — Тому ми намагаємось знайти компроміс, наприклад, шляхом перенесення санітарних днів на вихідні».

 

Днем раніше перший заступник голови ОДА Роман Примуш зазначав про 31 задокументований факт порушення карантину вихідного дня за минулі суботу та неділю, а також про роботу 54 рейдових груп.

Нагадаємо, під час карантину вихідного дня уряд дозволив  роботу  торговельних площ, не менше 60% яких призначено для торгівлі продуктами харчування, пальним, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, кормами. 

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм