Закордонних паспортів на Хмельниччині видають більше
У понад вдвічі більше закордонних паспортів отримали мешканці Хмельницької області в травні 2022 року, порівнюючи з травнем минулорічним. Загалом упродовж попереднього місяця міграційною службою Хмельниччини оформлено близько 17 000 біометричних документів.
Майже дві третини з них — закордонні паспорти, зазначають в установі.
Зокрема, до підрозділів служби для оформлення біометричних закордонних паспортних документів у травні звернулося 12 100 осіб, для оформлення ID-карток – 4 900 громадян (торік цього ж місяця — 5 300 та 3 100 відповідно).
Окрім того, в міграційній службі звертають увагу, що для зручності отримання адміністративних послуг з оформлення біометричних документів можна скористатись сервісом #Електронна_черга. Це, як наголошують в установі, дає змогу зареєструватись онлайн та обрати підхожий час і дату для відвідування підрозділу.
Нагадаємо, отримати ID-картку та закордонний паспорт і відновити втрачені документи можна у ЦНАПі.
Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook





Із 1 січня 2026 року в Україні зростає прожитковий мінімум. Він становитиме 3328 гривень для […]
Ментальний стан дітей залишається однією з найуразливіших сфер у час повномасштабної війни. За рік рівень […]
Військовослужбовці, які перебувають або перебували в полоні, мають право на низку грошових виплат. Поки військові […]