«Закриття дитячих санаторіїв буде знято з порядку денного», – Примуш

Суспільство

Великожванчицький обласний дитячий пульмонологічний санаторій (Дунаєвецький район)


Напередодні ХМ-ІНСАЙД повідомляв про оприлюднені на сайті Хмельницькоі обласноі ради проєкти рішень чергової сесії, запланованої на 25 червня, щодо ліквідації трьох оздоровчих закладів: Кам’янець-Подільського обласного дитячого спеціалізованого санаторію (м. Кам’янець-Подільський), Великожванчицького обласного дитячого пульмонологічного санаторію (Дунаєвецький район) та обласного дитячого спеціалізованого санаторію «Світанок» (с.Маліівці Дунаєвецького району).

Коментуючи це питання під час брифінгу, перший заступник голови Хмельницькоі облдержадміністрації Роман Примуш зазначив, що ліквідації вказаних закладів не буде.

За його словами, закриття санаторіїв повинно було обговорюватися на сесіі обласної ради ще на початку року. Але зважаючи на карантин, це питання тоді не розглядалося. Наразі дійсно в порядок денний чергової сесії, що відбудеться 25 червня, воно включене.

«Чому виникла необхідність припинення діяльності санаторіїв? Тому що з урахуванням медичної реформи не було визначено джерел, за рахунок яких їх взагалі можливо утримувати. Зараз проблему фінансування закладів вирішено. Питання буде зніматися з порядку денного сесії обласноі ради і в цьому році про закриття санаторіїв мова не йтиме», – наголосив посадовець.

Додав, на теперішній час в умовах карантину вказані санаторії в повноцінному режимі не працюють. Фактично лише забезпечується мінімальна кількість персоналу для підтримання життєдіяльності цих закладів. Але людей  поки не приймають.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм