Завод на Хмельниччині погасив 1 млн грн податкового боргу, – ДПС

Економіка

Державне підприємство «Красилівський агрегатний завод» погасило заборгованість до бюджету у сумі майже 1 мільйон гривень. Такий результат ефективної співпраці податківців з економічно активними підприємствами-боржниками.

Про це повідомили в Головному управлінні ДПС у Хмельницькій області.

Як зазначив заступник начальника устанвои Валерій Коновальчук, з метою зменшення податкового боргу та забезпечення додаткових джерел доходів до бюджету податківці проводять активні  прямі та онлайн заходи – зустрічі з керівниками підприємств-боржників, а також зустрічі з представниками територіальних громад, державної виконавчої служби.

«Наявність податкового боргу в платників, у першу чергу, призводить до бюджетних втрат, а отже, негативно впливає як на економічний розвиток того чи іншого підприємства зокрема, так і на економічний розвиток регіону та країни в цілому. Зважаючи на цю аксіому, скорочення та упередження виникнення податкових боргів є вкрай важливим спільним завданням і податкової служби та влади і громади», – наголосив Валерій Коновальчук.

Одним зі шляхів скорочення боргу платників перед бюджетом є можливість отримання розстрочення або відстрочення податкової заборгованості та реалізація заставного майна. Як наслідок, на Хмельниччині поменшало боржників серед юридичних осіб та відповідно зменшився податковий  борг на 127 мільйонів гривень.  

 

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм