Жителя Кам’янця-Подільського підозрюють у смертельному побитті співмешканки
Між 55-річним чоловіком і його 71-річною співмешканкою виник побутовий конфлікт. Під час сварки чоловік завдав жінці численних ударів у голову та тулуб. Після конфлікту він вживав алкогольні напої, а наступного дня зателефонував до поліції та повідомив про смерть потерпілої.
Подробиці злочину розповіли у поліції Хмельниччини.
Подія сталася у багатоповерхівці по вулиці Яна де Вітте в Кам’янці-Подільському. 22 березня до поліції звернувся 55-річний місцевий житель та повідомив, що виявив свою 71-річну знайому в її квартирі без ознак життя.
Чоловік розповів, що за декілька днів до цього він заходив до жінки в гості. Під час розпивання алкоголю між ними стався конфлікт, в ході якого він побив потерпілу.
Згодом стан жінки різко погіршився і вона померла.
«Тіло потерпілої виявив сам кривдник, коли вчергове зайшов до неї у гості. Він повідомив про це до поліції та в подальшому зізнався у скоєному», – розповіли правоохоронці.
Поліцейські затримали нападника, слідчі оголосили йому підозру за ч. 2 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 10 років.
На період розслідування суд взяв підозрюваного під варту без права внесення застави.
Як повідомляв ХМ-ІНСАЙД, у Хмельницькому водій тяжко побив 67-річного пішохода через зауваження. Також затримали хмельничанку, яка сокирою до смерті побила співмешканця.
ТЕМИ: КРИМІНАЛ
Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook






Із 1 січня 2026 року в Україні зростає прожитковий мінімум. Він становитиме 3328 гривень для […]
Ментальний стан дітей залишається однією з найуразливіших сфер у час повномасштабної війни. За рік рівень […]
Військовослужбовці, які перебувають або перебували в полоні, мають право на низку грошових виплат. Поки військові […]