Через слизькі дороги комунальники Хмельницького позбулися посад і преміальних

Статті

Керівника та декількох працівників комунального підприємства «БРЕД» звільнили із посад.  Минулої середи вони не впоралися з ожеледицею, що призвело до численних аварій і рекордних заторів у Хмельницькому. Без премій залишилися і відповідальні працівники департаменту інфраструктури міста.

Про це розповів міський голова Олександр Симчишин телеканалу «Місто».

«Це – відверта халатність, безвідповідальність. Найгірша ситуація за останні шість зим», – сказав мер.

Кінець робочого дня 10 березня став для мешканців Хмельницького справжнім випробуванням. Ще зранку місто посипало снігом при плюсовій температурі, а вже під вечір температура опустилася нижче 0. Це й призвело до сильної ожеледиці. Місто охопив транспортний колапс.

Люди, які намагалися добратися додому, перекривали дороги, висловлюючи невдоволення відсутністю маршрутних автобусів  і тролейбусів. Громадський транспорт суттєво відставав від графіка. Водії ж обурювалися слизькотою, деякі навіть залишали автівки просто на вулицях і прямували додому пішки.

Особливо небезпечними виявилися підйоми на вулицях Бандери, Свободи, Перемоги. Там було зафіксовано декілька дорожньо-транспортних пригод, в тому числі й за участі тролейбуса і комунальної техніки.

З 16 по 20 години, за даними Управління патрульної поліції, надійшло 30 повідомлень про ДТП.Складено майже два десятка адміністративних протоколів.

«Якби комунальники випустили посипальну техніку раніше четвертої години, то колапсу можна було б уникнути. А вони виіхали пізніше і вже вперлися в машини, які буксувати на вулицях. Тобто зробити щось принципі вже було неможливо», – зауважив заступник міського голови – директор департаменту інфраструктури міста Василь Новачок.

За словами Олександра Симчишина, хмельничани бачили й більш сніжні зими, але тоді транспорт не зупинявся, бо комунальники спрацювали належно.

«Не впоралися з весняним снігом працівники комунального підприємства «БРЕД», відповідального за утримання доріг міста взимку. Вони «проспали» момент, коли треба було виїжджати на посипання вулиць. Були розбірки, доповідні. Відповідальність лежить на керівнику – його звільнено, і ще частину працівників. Кожен керівник має розуміти, що він в першу чергу менеджер і через нього не повинна страждати така велика кількість людей», – наголосив очільник міста.

Крім того, депремійовано Василя Новачка і всю «гілку» департаменту інфраструктури міста, в обов’язки якої входить забезпечення нормального функціонування транспортної галузі.

«Буде показовий урок для всіх. Ми маємо показати, що в жодному випадку не повинні допускати подібних речей. Тим більше, що то був спокійний весняний сніг, якого б, у випадку вчасного реагування, ніхто й не помітив», – додав Олександр Симчишин.

(Фото – скріни МТРК «Місто») 

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм