ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ ТА ЗАКРИТТЯ НЕПРОДОВОЛЬЧИХ РИНКІВ: НА ХМЕЛЬНИЧЧИНІ ПОСИЛЮЮТЬ КАРАНТИН

Статті

Сьогодні, 26 березня, Хмельницька обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ухвалила рішення про посилення карантинних обмежень.

Зокрема, з понеділка, 29 березня, і до 12 квітня заборонено:

  • проведення всіх масових заходів (розважальних, спортивних, соціальних, рекламних та інших), крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування, а також офіційних спортивних;
  • приймання відвідувачів у закладах громадського харчування (барах, ресторанах, кафе тощо), після 22 години, крім адресної доставки замовлень та замовлень на винос;
  • роботу закладів громадського харчування та місць для харчування в готелях з 22 години до 6-ї наступної доби, крім надання послуг з харчування в готельному номері за замовленням клієнтів;
  • приймання відвідувачів у спортзалах та фітнес-центрах, крім спортсменів;
  • приймання відвідувачів закладів культури і проведення культурних масових заходів, крім роботи автоконцертів, автокінотеатрів, історико-культурних заповідників, суб’єктів господарювання пов’язаних з виробництвом аудіовізуальних творів, зокрема здійснення кіно- та відео зйомки, за умови обмеження доступу до місця зйомки сторонніх осіб та використання засобів індивідуального захисту;
  • відвідування закладів освіти, незалежно від форми власності, крім дошкільної освіти, спеціальних закладів освіти та учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти.

Також рекомендовано головам місцевих комісій з питань ТЕБ і НС розглянути до 30 березня питання щодо заборони роботи непродовольчих ринків.

Керівникам робіт з ліквідації надзвичайної ситуації спільно з керівниками медзакладів доручено невідкладно розгорнути додаткові ліжка для стаціонарного лікування хворих на коронавірусну хворобу COVID-19 та провести додаткові роботи із забезпечення медичним киснем не менше 80% таких ліжок, укомплектувати медичним персоналом і дооснастити медичним обладнанням, ліками,  засобами захисту й дезінфекції.

За словами в.о. генерального директора Хмельницького обласного лабораторного центру Миколи Габрикевича, протягом останнього тижня відмічається різке зростання кількості хворих на COVID-19 як в цілому по Україні, так і в області.

«В середньому збільшується ріст хворих, які перебувають на стаціонарному лікуванні (320-350 осіб в тиждень). Зростає і показник захворюваності грипом та ГРВІ – до перевищення епідпорогу залишилося 2%. Акцент із захворюваності припадає на людей віком від 30 до 39 років (34,5%)», – зауважив посадовець.

Детальніше про прийняті рішення можна ознайомитися за посиланням ТУТ.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм