Ексзаступник голови ОДА координуватиме медицину та торгівлю у Хмельницькому

Статті


Хмельницький міський голова Олександр Симчишин визначився, які сфери життєдіяльності міста контролюватиме кожен з його новообраних заступників з питань діяльності виконавчих органів ради, а також секретар і керуюча справами виконкому.

Відповідне розпорядження про розподіл обов’язків між ними підписаний учора, 16 грудня.

Зокрема, заступник Роман Примуш (розпорядження про звільнення його з посади першого заступника голови Хмельницької облдержадміністрації наразі офіційно не опубліковане – ред.) координуватиме роботу  управління охорони здоров’я та діяльність усіх комунальних закладів медицини, управлінь економіки, торгівлі, відділу енергоменеджменту, планування та стратегічного розвитку міста, опікунську раду. Відповідатиме за техногенно-екологічну безпеку міста і дотримання правил торгівлі на ринках Хмельницького.

Заступник Михайло Кривак, який до цього працював секретарем міськради, координуватиме діяльність управлінь освіти, культури, праці і соціального захисту, молоді та спорту, служби у справах дітей. Відповідатиме за забезпечення своєчасності та повноти сплати податків, заробітної плати, пенсій, стипендій, легалізацію тіньової зайнятості.

Заступник міського голови – директор Департаменту інфраструктури міста Василь Новачоккуруватиме роботу підрозділів та муніципальних компаній, які забезпечують функціонування усієї житлово-комунальної сфери, благоустрій та санітарний стан міста. Відповідатиме за виконання правил утримання тварин, програми з охорони довкілля, передачі гуртожитків у власність територіальної громади, підвищення безпеки дорожнього руху, поводження з твердими побутовими відходами, реформування і розвитку ЖКГ.

На заступника Миколу Ваврищука покладено обов’язки координації роботи управлінь та пов’язаних комісій з архітектури і містобудування, земельних ресурсів та земельної реформи, капітального будівництва, транспорту та зв’язку, з питань екології та контролю за благоустроєм міста. Відповідатиме за виконання генерального плану Хмельницького.

Секретаря міськради Віталія Діденка зобов’язано контролювати підрозділи  організаційноінформаційної роботи, ведення Державного реєстру виборців, сприяння в діяльності депутатів, старостинських округів, топонімічної та адміністративної комісій.

Керуюча справами виконкому Юлія Сабій повинна координувати роботу загального, господарського, архівного відділів, а також обліку та розподілу житлової площі, роботи зі зверненнями громадян, надання адміністративних послуг, призовної комісії, муніципальних засобів масової інформації.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм