Хмельниччина стала «помаранчевою»: за добу знову виявлено понад тисячу інфікованих коронавірусом

Статті

Другу добу поспіль у Хмельницькій області кількість нових випадків COVID-19 перевищує тисячу. Минулої доби виявлено 1064 осіб із підтвердженим захворюванням, летальних – 4, одужань – 147. Активних хворих, у порівнянні з попередньою добою, побільшало на 993 пацієнти і наразі лікується 7225 подолян.

Саме коефіцієнт виявлення випадків інфікування (методом полімеразної ланцюгової реакції та експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2) більш як на 20%, як свідчать дані МОЗ, і став причиною зарахування Хмельниччини до «помаранчевого» рівня епіднебезпеки.

Наразі вже 10 областей є «помаранчевими», однак із 24 січня, за рішенням державної комісії ТЕБ і НС,  Івано-Франківщина переходить до «червоної» зони. Також, за словами очільника МОЗ Віктора Ляшка, найближче до переходу в  «червоні» – Львівська, Рівненська та Чернівецька області. Там вже кілька днів поспіль погіршуються показники захворюваності на коронавірус.

У відомстві зауважують, що «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки  не містить додаткових обмежень, їх можуть вводити місцеві органи влади.

Нагадаємо, нетішинських школярів на тиждень відправлять на «дистанційку». На Хмельниччині понад 1800 нових випадків коронавірусу виявлено за дві доби.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм