ХМЕЛЬНИЧЧИНА Є НАЙБІЛЬШ БЕЗПЕЧНОЮ ДЛЯ ПРОЖИВАННЯ ГРОМАДЯН, – ОБЛАСНИЙ ПРОКУРОР

Статті

Хмельницька область наразі є найбільш безпечною для проживання громадян, зокрема, й обласний центр. Водночас, ще значною залишається кількість шахрайств та ДТП.

Про це під час брифінгу зазначив Хмельницький обласний прокурор Олексій Олійник.

«Переконаний, що більшість мешканців нашого краю відчувають той високий рівень безпеки, коли виходять увечері на вулиці. Особливо, хмельничани. Однак проблематику злочинності становлять шахрайства і дорожньо-транспортні пригоди, зокрема зі смертельними наслідками», – сказав керівник відомства.

За його словами, зараз шахраї активно використовують комп’ютерну техніку і мобільні телефони. А громадяни стають жертвами зловмисників через довіру.

«За принципової позиції прокуратури до реального покарання засуджено членів ор­га­ні­зо­ва­ної зло­чин­ної гру­пи, які, пе­ре­бу­ва­ючи в слід­чо­му ізо­ля­то­рі, ошу­ка­ли меш­канців Хмель­ницької об­ласті на 300 тисяч гривень із використанням Інтернету та мобільного зв’язку», – сказав Олексій Олійник.

Такими ж принциповими, на переконання керівника відомства, є прокурори і в підтриманні обвинувачення за фактами ДТП, скоєними нетверезими водіями.

«Кількість ДТП не зменшується. Це пов’язано із самовпевненістю водіїв, які сідають за кермо у стані алкогольного сп’яніння. На жаль, в багатьох випадках це закінчується смертельними наслідками. Для таких водіїв наша позиція незмінна – суворе покарання», – наголосив обласний прокурор.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм